| DareToZlatan a întrebat:

Salut știți cumva cum se numește filmul în care un bărbat se întoarce din armată și omoară pe cineva din cauza soției lui și ajunge la închisoare?

Răspuns Câştigător
| diadosbogdanBoBo a răspuns:

Salut daca te ajuta cumva sfatul meu da si tu o funda, deci daca iti aduci aminte de vreun actor din filmul ala scrie pe google asa : "actorul" movies, si dai enter si o sa iti apara o lista cu toate filmele lui asa o sa iti apara si filmul tau, daca nu stii actorul scrii tot pe googlehappy :actors si dai enter ar trebui sa iasa primul site apartinand ImBd-ului te uiti dupa actori in caz ca iti vine ij minte faci ce am spus mai sus, noroc!