| TomyBrave2019 a întrebat:

Știți serialul Hill House? Dacă da, se vor mai lansa ceva episoade în viitor?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

O sa apara sezonul 2 (nu se stie inca cand, dar prin octombrie cel mai probabil)si o sa fie cu alta poveste.

| TomyBrave2019 explică (pentru Sn4k3):

Altă poveste, aceeași casă? Wow.
Chiar a fost fain și, spre deosebire de alte filme, a avut un final relativ fericit (cu excepția faptului că și tatăl și Nell a murit).
Scria ceva gen "bântuială continuă și în 2020". Deci cred că anul viitor, dar totuși depinde de multe, nu e bătut în cuie. Abia aștept să îl văd. E foarte interesant.

1 răspuns: