| George_Geo_1996_wOV7 a întrebat:

Salut, tocmai mi-am facut cont de Netflix, am platit abonamentul de pe telefon si cand incerc sa ma conectez de pe alt dispozitiv ma baga in partea a 4-a din configurare unde ma pune iar sa-mi fac abonament(pe telefon nu-mi cere nimic)! Tin sa mentionez ca abonamentul pe care l-am platit e ala 4k unde pot sa foloseac 4 dispozitive!

Răspuns Câştigător
| BlackPixel a răspuns:

Salut.
Cand intri pe Netflix, sa apesi pe Login (https://www.netflix.com/ro/login ) in loc de Inregistrare.
Ar trebui sa functioneze. Bagi parola si email-ul si apesi pe login.