| Daniel2836 a întrebat:

Salut TPU,
1.Aș vrea să știu dacă mai există filme/seriale gen "The Host" (adică oamenii sunt controlați, hipnotizați sau intră ceva în ei).
2.Filme cu clone (fără cel cu Arnold Schwarzenegger).
Vreau răspunsul la 1 mai mult happy!
Dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

1. The Thinning (2016),Delirium (2014),The Giver (2014),Hanna (2011),The Maze Runner 1, 2 (2014/2016),The Hunger Games (seria), The Divergent (seria), Boy 7 (2015), iBoy (2017),Rupture (2016, Lucy (2014),In Time (2011),Trance (2013),Mindscape (Anna 2013), Criminal (2016)/seriale:Beyond, The OA, 3%, Believe, Stranger Things, The Tomorrow People, The Whispers, Intruders (2014),Under The Dome, The Magicians, Travelers
2. Vezi aici:
https://www.cinemagia.ro/stiri/filme-cu-clone-18372/

3 răspunsuri:
| Ramooooona a răspuns:

Pai sunt multe seriale, the 100, pretty little liars, the vampire diares, the original, teen wolf, supernatural, the 100, american horror story, funda?

| Daniel2836 explică (pentru Ramooooona):

M-am referit la altceva the 100 l-am văzut, dar nu este nici cu control, hipnotizați...
Și celelalte nu ai înțeles...

| Ramooooona a răspuns (pentru Daniel2836):

Uita-te la saw 1, 2, 3 sau la purge, nu stiu.