| FireBlazer08 a întrebat:

Acum cativa ani am vazut 2 filme horror super faine, dar nu mai stiu cum se numesc.

1. In filmul asta era vorba despre un cuplu care au plecat intr-o excursie, si din greseala au atins masina unui tip. De atunci acesta ii tot urmarea. La un moment dat, tipa se da jos sa mearga la baie, iar iubitul ei disparuse. Ma stiu ca tipul ala cu masina lovita rapea oamenii si le dadea gauri cu bormasina, si ii mutila, apoi ii omora. Stiu ca filmul avea tiltul format din numarul masinii criminalului. Cam atat stiu despre filmul asta.

2.In filmul asta era vorba despre un oras, in care toti erau morti, fiind ucisi de un monstru ceva deghizat in seriful orasului. Cam atat stiu despre filmul asta.

Sper sa-mi raspundeti macar cu titlul vreunuia dintre ele. Mersi in avans.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Primul este Rest Stop (2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/rest-stop-ultima-oprire-21385/
Al doilea The Killer Inside Me (2010)?
http://www.cinemagia.ro/filme/the-killer-inside-me-33049/

| FireBlazer08 explică (pentru faramatania):

Al doilea nu este acela, dar mersi oricum :3

| faramatania a răspuns (pentru FireBlazer08):

Al 2-lea oricum l-am pus și eu cu semn de întrebare.Mulțumesc pentru fundă, îmi pare rău că nu le-am nimerit pe amândouă.

| FireBlazer08 explică (pentru faramatania):

Nu e problema. :3
Eu tot o sa incerc sa caut filmul ala, pentru ca era super tare.

| FireBlazer08 explică (pentru faramatania):

In cele din urma am gasit si al doilea film. Era Desperation (2006)

| faramatania a răspuns (pentru FireBlazer08):

Mă bucur că l-ai găsit, îl voi vedea si eu.