| HopeRM a întrebat:

Acum cativa ani, cam 6-7 ani, am vazut un film de groaza.Si nu imi amintesc cum se numea.Dar imi amintesc ca se facusera doua filme si la primul regizorul disparuse de pe platou in timp ce filmau.Se zicea ca e blestemul unei tiganci sau ceva de genul.Si dupa disparitia regizorului,filmul initial s-a anulat,dar dupa cativa ani au facut altul.Cel initial nu cuprindea blestemul acela al tigancii, dar cel de-al doilea da.
Si totul se petrecea intr-o casa, care ziceau ca era primul platou de filmare.Si se intampla cate ceva cu tot personalul.Cam atat imi amintesc, aveam in jur de sase-sapte ani.Imi pare rau daca au fost informatii prea putine sau neclare.Dar oricum

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cut (2000)? Era cu Kylie Minogue?
https://www.cinemagia.ro/filme/cut-cosmar-pe-platou-8935/

| HopeRM explică (pentru floresdemayo):

Da,asta era.Mersi frumos!

| floresdemayo a răspuns (pentru HopeRM):

Cu drag!