| AlexAlxAlex a întrebat:

am 14 ani, cand eram mai mic cam la 4-5 ani era un desen animat pe cartoon network parca, actiunea se petrecea in spatiu, si imi amintesc ca era un personaj un urs mov cu un creier deasupra capului bagat intr-o sticla, acesta nu poate vorbi.
Dau Funda daca imi reamintiti care era acel desen animat!

Răspuns Câştigător
| Takishima a răspuns:

Baskov se numeste ursul si e din desenele animate The grim adventures and Bily and Mandy

http://grimadventures.wikia.com/wiki/Boskov

7 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Http://grimadventures.wikia.com/wiki/File:Boskov.png

Da sunt negrele aventuri ale lui Billy și Mandy.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chowder poate, dar nu cred

| AlexAlxAlex explică (pentru anonim_4396):

Nu, cunosc chowder, acest desen e de mai demult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baskov - ceva cu Evil con carne, negrele aventuri ale lui Billy și Mandy. Una din cele mai bizare desene. laughing

| AlexAlxAlex explică (pentru anonim_4396):

Cea mai faina copilarie am avut jur!

| CdeMetal a răspuns:

Nu e un personaj din The grim adventures of Billy & Mandy, este din Evil con carne