| paulacarry a întrebat:

Am auzit de un film de groaza in care era vorba despre o mama care si-a omorat fata si a aruncat-o in fantana si toata faza asta a filmat-o si dupa mult timp nu stiu ce sa mai intamplat si oricine gasea caseta si o privea iesia fantoma fetitei si i omora. stiti cum se chema filmul? funda!

Răspuns Câştigător
| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Http://www.fanpop.com/......full-movie Aici e tot filmul, are 12 parti o sa vezi acolo. Funda? :D

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

The ring se chema filmul.
Lam vazut si eu mai demult, il recomand! Merita vazut!
Vizionare placuta si numai bine!

| TheAce a răspuns:

The Ring se numeste filmul. Exista si un sequel, The Ring 2.

| paulacarry explică:

Ms mult tuturor nu stiu cui sa dau, stiti unde il pot vedea adica online sau ma rog? funda sigur

| CrisaALEXANDRA a răspuns (pentru paulacarry):

Http://www.fanpop.com/......full-movie Aici e tot filmul, are 12 parti o sa vezi acolo. Funda? :D

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

The ring!

| Danzeise a răspuns:

Da,The ring happy

| miru12nika a răspuns:

The ring girl
acesta este filmul