| Tiger7777 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor mai ales de la un om specializat in filme. Acum vreo 2 ani(poate gresesc) am vazut un film prn pe TV1000, cand inca se aratau filme prn acolo. Filmul se chema "O iubesc pe..." si acolo unde sunt punctele era un nume de fata. Nu imi mai aduc aminte, ma poate ajuta cineva? Filmul era din cate imi amintesc cu niste asistente din spital, sau ceva de genul... M-as bucura foarte mult daca m-ati putea ajuta. happy

2 răspunsuri:
| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

Cred ca acesta e filmyl pe care il cauti: I Love Sarah Jane -O iubesc pe Sarah Jane (2008)

| Tiger7777 explică (pentru Ionel_Ciprian_1987):

Mersi, dar nu. Am precizat ca e vorba de un film pentru adulti happy