| helloyou a întrebat:

am o intrebare cine ma-i stie ceva filme aparute, gen: apocalypto, 300, pathfinder,gladiatorul,alexandru,troia, conan,. sunt adeptul filmelor de genul asta. Va multumesc din suflet pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| RafyStea a răspuns:

Ti-as recomanda: Spartacus, Inimă neînfricată, Cleopatra, Acvila legiunii a IX-a, Julius Caesar si multe altele.
Funda?winking

| helloyou explică (pentru RafyStea):

Multumesc de raspuns, si cele multe altele care sunt?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa inveti mai multa gramatica big grin

| helloyou explică (pentru anonim_4396):

Haide sa facem un test de,, gramatica'' sa vedem care primeste nota ma-i mare.
Insa cu conditia sa fim jurizati de expertii in adevaratul sens al cuvantului, nu ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru helloyou):

Ai facut aceeasi greseala...Nu vreau sa fiu rau ma, dar in acest context, "m-ai" al tau se scrie "mai" tongue Si oricum, si in alt context, s-ar scrie "m-ai" tongue nu "ma-i".
Oricum, daca invat si stiu sa scriu, pot sa spun ca sunt expert la gramatica tongue