| AlexzRsaPB a întrebat:

am o problema de cand am 7 ani, mereu cand ma uit la un film/un episod dintr-un serial am emotii si la unele parti plang sau cand termin un serial imi doresc asa mult sa mai apara episoade si cam 1 saptamana am o nostalgie imi vine sa plang sau spun ca atunci cand o sa fiu adult o sa imi vizitez actorii preferati. Nu stiu ce sa fac, am inceput sa plang destul de mult pentru niste filme/seriale si nu ma pot opri din a ma uita la ele,curand am inceput Gossip Girl un serial de elita, il iubesc, provin dintr-o familie saraca, visul meu este sa ma intalnesc sau doar sa fac o poza cu actorii mei preferati care sunt:Ed Westwick, Wentworth Miller, Leighton Meester dar stiu ca aceasta clipa nu va veni. Ma multumesc doar uitandu-ma la interviuri si ma gandesc cum ar fi daca as vorbi cu ei pentru 1 minut sa le spun cat de mult ii apreciez.Mereu cand vizionez un serial imi spun "este un serial foarte tare, il iubesc"si cand ajung pe la ultimele episoade ma emotionez incep sa plang imi spun de ce Doamne, de ce nu sunt mai multe episoade nu stiu doar daca eu sunt asa si nu stiu de ce in momentul asta plang.

2 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Aparent a avut dreptate Khabib Nurmagomedov cand a spus ca filmele iti slabesc inima. Cum poti sa plangi pentru ceva fictiv? E penibil

| AlexzRsaPB explică (pentru morfeo):

Ai dreptate sunt fictive dar habar nu am ma simt ca si cand as trai in ele.Este o senzatie foarte nasoala, si nu ma pot opri din vizionatul lor.