| TrustStyle a întrebat:

am o urgenta...nu mai stiu numele unui film pe care l-am vazut acum cativa ani : imi aduc aminte ca era un film horror, in care cred ca 2 frati sau prieteni(nu mai stiu sigur) se plimbau cu masina pe un drum pustiu si ii urmarea o duba din asta fantoma cred, stiu ca in film era vorba de un varcolac sau ceva de genu...ma puteti ajuta? alte detalii nu mai stiu asa.e vag

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Filmul in care o masina este urmarita pe un drum pustiu de catre o duba se numeste ''Trucks''.

| sochee a răspuns:

Poate e acesta. Joy Ride (2001),Joy Ride: Dead Ahead (2008)-continuare la primul.Cel mai sigur e acesta:Trucks(1997).