| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de titlul unui film pe care l-am vazut acum ceva ani pe Kanal D. Este vorba despre un film Horror in care un grup de adolescenti merg intr-o excursie dar pe drum lovesc un negru care s-a prefacut doar ca sa intre in masina pentru a merge la o intalnire de droguri sau ceva de genu intr-un orasel parasit. Acolo totul o ia razna, sunt numai zombi, unu din tineri e muscat de un zombie, iar problema cea mare era ca orasul era blestemat, in orice directie mergeai tot in oras ajungeai iar timpul era oprit si intotdeauna era apusul. Puteti sa-mi spuneti titlul acestui film?

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

OMG Asta e multumesc! big grin

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vizionare placuta

3 răspunsuri:
| MacicasIonela1999 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun filmul dar daca te ajuta poti intra pe acest grup de pe Facebook :https://www.facebook.com/groups/221656478022100/
si poate acolo stie cineva :* :)