| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

Salut TPU, am si eu nevoie sa caut un episod din serialul La Bloc, era un episod in care Nelu si Costel erau puși de un psiholog sa faca orice împreună

10 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Aparent cauti mai multe episoade tu...de ce nu revezi pe toate si la un moment dat o sa dai de ele... rolling eyes

| vodami92 a răspuns:

Da stiu episodul! da nu stiu cum se cheama! in fine! retin doar ca le-a pus muzica de relaxare! iar ei nu puteau sa stea impreuna departe unul de altul! de parca erau homosexuali! asta cred ca este episodul care il cauti nu!

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru vodami92):

Da el este dar nici eu nu stiu numărul episodului

| vodami92 a răspuns (pentru Balicescu_Alex_1997):

Off ma interesez si daca il gasesc iti zic spun numarul episodului!

| vodami92 a răspuns (pentru Balicescu_Alex_1997):

Oricum imi amintesc multe faze din la bloc! cele mai tari mi se pareau alea cand fetele ii lipisera cu super glue! telefonul de asfalt lui americanu! statea ala saracu disperat atunci ca sa il scoata! sau aia cand avea costel cratita sau oala lipita pe cap! doamne! tari au fost! acum nu ii mai urmaresc asa cu interes! dar inainte o faceam!

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru vodami92):

Au fost chiar buni

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru vodami92):

Daca dorești mă găsești pe Facebook alex balicescu eu aici nu prea intru