| Anonim1842 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care se uita la naruto shippuden.In episodul 448 cum de parintii lui naruto inca traiesc dupa ce ei au salvat satul frunzei de atacul lui noua cozi'.In episodul 448 satul este prins de un sigiliu din pamant care ii strivesc dar parintii lui naruto sunt inca in viata cum este posibil? Dau funda + vot celui care imi raspunde cum s-a putut face asa ceva si daca parintii lor vor putea trai cu naruto in continuare.

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Sa-nteleg ca vizionezi fugitiv si sari peste episoade. Daca te uiti la episodul 433 vei vedea ca tot ce se petrece mai departe pentru urmatoarele 15-18 episoade este doar imaginatia doamnei Tsunade, influentata de efectele Infinite Tsukuyomi creat de Madara pe campul de lupta. E un genjutsu puternic care o face sa viseze viata perfecta.

| Anonim1842 explică:

Daca imi place anime naruto este strict parerea mea si serialul ala crede-ma ca pentru mine e super tare.Nu sunt copil de 9-10 ani sincer am 15 dar totusi serialul asta m-a atras.

| D3I3 a răspuns (pentru Anonim1842):

În primul rând că tu îl numești serial, nu anime și că zici că ai 15 ani fără să-ți zică cineva ceva de vârstă arată cu tu chiar ai 9-10 ani.