| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

Salut TPU, am vazut acum 1 an un film pe Youtube in care erau 2 baieti parca si 2 fete si un om in varsta si era o casa in padure iar un tanar era împușcat din greseala in cap si o fata si un baiat care erau împreună s-au despărțit. Se intalneau cand erau mai batrani si ramaneau impreuna.

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era drama, nu? Horror nu pare a fi, din cauza finalului descris mai sus. Ce zici tu poate fi scenariul mai multor filme, daca iti mai amintesti si alte detalii, care să-l deosebeasca de restul, revino.
De ex, bărbatul in vârstă, ce rol avea? Era tatăl unuia dintre tineri, era pădurar, ori era un ucigas?

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru floresdemayo):

Stiu ceva de genul ca era un inceput de party ceva banchet nu stiu exact si cineva voia sa il jefuiasca pe acel batran si tineri parca interveneau si din greseala era un baiat impuscat in cap peste anii se intaleau iar la casa asta cei 2 si ramaneau impreuna pare genul de film anii 80-90 acum 1 an si l-am vazut pe Youtube cred ca e dragoste/drama ceva de genul

| aditimus a răspuns:

Filmul se numeste Into the Forest

https://www.imdb.com/title/tt2625810/

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru aditimus):

Nu este, ei parca aveau 18 ani sfarsit de scoala

| aditimus a răspuns (pentru Balicescu_Alex_1997):

Atunci este acesta 100%

The Invisibile 2007

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru aditimus):

Nup,filmul pare ca si cum ar fi anii 90 pe acolo ceva genul asta

| aditimus a răspuns (pentru Balicescu_Alex_1997):

Descrie-l mai detaliat atunci...

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru aditimus):

Stiu ca erau 2 fete 2 baieti si un om in varsta in ziua aia stiu ca era parca o petrecere de final nu stiu filmul parea ceva gen anii 80/90 dupa îmbrăcăminte si la casa omului un tanar il împușcă pe prietenul lui cel mai bun in cap din greseala si peste ceva ani se întâlnea fata cu baiatul ala si ramaneau impreuna atata tin minte

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

happy Nu știu, dar dacă știe cineva, sunt și eu interesat. Sună interesant... : )) big grin

| Elan a răspuns:

Foarte straniu Mitch 13 oare?