| SporeBox a întrebat:

Am vazut acum cativa ani un film cu 2 politai, unul alb si unul negru. Era un film de actiune si comedie si as vrea sa il revad. Nu imi mai amintesc prea multe despre film dar stiu ca intr-un dojo unu se incurcase cu senseii pentru ca pe unul il chema Yu si pe celalalt Mi (sau cum se scrie, oricum se citeste la fel ca you si me)

8 răspunsuri:
| Ionut231312 a răspuns:

Daca este cu politisti falsi, este "Let's be cops"

| Nevermind17 a răspuns:

Rush Hour 3 probabil

| antoniaa09 a răspuns:

Numele nu îmi spun nimic, dar restul descrierii mă duce cu gândul la seria de filme Rush hour, unde personajele principale sunt numite Lee și Carter, roluri jucate de Jackie Chan și Chris Tucker

| SporeBox explică (pentru antoniaa09):

Multumesc dar imi amintisem

| cris54321 a răspuns (pentru antoniaa09):

Jackie chan nu e alb

| cris54321 a răspuns (pentru SporeBox):

Asiaticii nu sunt albi. Lol.

| SporeBox explică (pentru cris54321):

Nici jackie chan nu e negru. Si chinezii? Nu sunt negri si sunt in asia. Cred ca sunt chiar mai albi ca noi