| Arcani a întrebat:

am vazut acum cativa ani un film horror. Poate a mai fost si in 2012 sau 2011 nu mai stiu sigur acum cati ani.Era despre un grup de adolescenti care merg sa dea o petrecere la casa unuia din ei si un criminal omoara cativa si apoi ii intoarce pe unii impotriva celorlalti.Pe unul l-a omorat o fata cu o lopata i-a dat in fata si la final a supravietuit o fata si unul s-a omorat ca sa traiasca ea. Daca stiti cum se numeste plz spuneti-mi.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Este cumva "Truth or Dare"?

http://www.imdb.com/title/tt1838722/

Actiunea este aproape identica cu ce ai povestit tu.

| Arcani explică (pentru akka4):

Mersi mult insa nu era asta mi-am sunat prietenii si este de fapt,, Kill Theory''
insa mersi mult iti dau funda.

| akka4 a răspuns (pentru Arcani):

Multumesc pentru funda!
Am sa pun si eu la download "Kill theory"... pare interesant

4 răspunsuri:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Stiu ce-ai facut asta-vara?

| Seless a răspuns:

Ceva de genul "nu am uitat astă-vară" oricum, ceva cu "astă-vară"