| TOOL a întrebat:

am vazut acum cativa ani un film in care era aceasta fata, timida, si incerca sa iasa cu baiatu de care ii placea, se intalneau deseori la spalatorie, acesta avea niste maini ( sau ceva partea a corpului prin care se remarca ).
Dar brusc de odata filmul ia o intorsatura zdravana iar fata il ucide pe baiat, mai ucide ceva persoane, pentru a face ce credea ea a fii " cea mai frumoasa creatura ", iar la sfarsit bestia nu avea ochi, iar aceasta si scoapte pe ai sa-i. Cine stie cum se numeste filmu laughing?

5 răspunsuri:
| TOOL explică (pentru floresdemayo):

Nu. :'( Tin minte ca acel film l-am vizionat pe boom action, deci inainte de 2009.

| floresdemayo a răspuns (pentru TOOL):

Era un film asiatic? Era gen country? Actorii cu cine semănau? Să am o idee...

| TOOL explică (pentru floresdemayo):

Era produs de americani, fata era frumusica avea ochii albastri, iar el cred ca era brunet, stiu ca i-a omorat pe toti de halloween.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Ce tare o.O