| Thuglife02 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film de groaza care se desfasura pe o insula cu vreo 8 oameni care au venit pentru nu stiu ce antrenament. Dar au fost omorati majoritatea de un psihopat din echipa care i-a adus pe insula de fapt imi aduc aminte ca o fata a murit fumand o tigara si la sf. a plecat de pe insula o blonda si un negru masiv.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Wrong Turn 2 cred. De fapt mai mult ca sigur asta este. Imi dau seama dupa final. Pentru ca intr-adevar blonda si negrul scapa. Dar in rest actiunea descrisa de tine nu este deloc asa. Ei erau pentru un concurs acolo. Si psihopatul nu era din echipa, ci din padurea aia. Erau mai multi psihopati.

| Thuglife02 explică (pentru Kriss96):

L.am gasit este mindhunters dar am sa ma uit si la wrong turn