| silvi11 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film horror dar nu mai stiu cum se numeste si nici mare lucru din el nu imi mai aduc aminte. Stiu doar ca in film ca personaje sunt : un baiat, prietena sa, si un prieten de`al lor daca nu ma insel, sa-l numim X. Acest X este personaj secundar.
Filmul este filmat de baiat, cu o camera de mana.
Baiatul si fata se muta intr-o casa noua daca nu ma insel. Casa era bantuita. Cuplul isi instalase camere video prin toata casa pentru ca stiau ca acea casa e bantuita dar nu stiau de ce anume.
Imi aduc aminte o faza, camera video pusa de baiat era pusa in coltul dormitorului lor. Pe la ora 3-4 noaptea cred, cuplul dormea, acoperiti de o patura alba. Usor se deschide usa camerei lor, nu se vede nimeni. Apoi patura de pe fata se ridica, fata se trezeste incepe sa tipe, cineva o trage afara de picioare si o scoate afara, inchizand si usa. Baiatul se trezeste si el din cauza tipetelor fetei, dar deja o luase...

Cam atat imi aduc aminte.
Va rog, spuneti-mi daca stiti numele filmului.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SomeoneXYZ a răspuns:

Paranormal activity? Nu stiu ce numar...