| Anonimul54287654098 a întrebat:

Salut TPU,am vazut aseara un film cu doi politisti dintre care unul era Vin Diesel si celalalt avea niste dreaduri lipite de cap pana la ceafa si ei il cauta pe "overdose" si pe inca unul diablo, adica diavolul si Vin isi pierde slujba pentru ca l-a omorat pe cel care i-a omorat nevasta, stiti cumva numele filmului?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

A Man Apart (2003).

| WhiteLife a răspuns:

Cauta o lista in care a jucat acel actor, apoi iei filmele in ordine si vezi care ewinking