| Damage24O a întrebat:

Am vazut mai de mult, la televizor, un film foarte tare, si o sa va spun despre ce era vorba in acel film, iar eu voi da funda celui care imi spune cum se numea filmul deoarece imi placea extrem de mult si vreau sa il mai vad odata.

Deci filmul este asa:

Un fost campion mondial la box pe nume Chumbers ajunge la inchisoare fara ca el sa faca nimic, ci din cauza ca cineva i-a pus droguri intr-o carte, iar politia l-au prins. El a fost arestat pe nedrept si considera ca nu are mult de stat la inchisoare. El ajunge sa se bata pe ringul de box de la inchisoare cu un prezent campion la box, iar el daca v-a lupta va iesii din inchisoare, dar colegul lui de celula a inlocuit apa cu droguri, iar el a fost drogat si a fost batut de catre celalalt boxer. Si asa mai departe...

Daca va suna cunoscut, va rog, spuneti-mi cum se numeste film-ul, iar cel care imi v-a spune numele film-ului v-a primii o fundita. Va multumesc si ne vedem la urmatoarea intrebare.

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

Undisputed II: Last Man Standing

Sa vizionezi mai departe Undisputed III Redemption, e genial!

3 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Negru ala mare ce se bate cu ala alb si pe negru la antrnat batranul acela din carut?

| smil3y2002 a răspuns:

Undisputed II: Last Man Standing

p.s.foarte bun filmul

| Damage24O explică:

Ultimii doi, amundoi aveti raspunsuri bune, dar ii vouii da fundita lui Danutz, fara suparare, si la urmatoarea intrebare, daca smil3ny da raspunsul bun are fundita. Va multumesc. TOTI PENTRU UNU!