| ionut2013boss a întrebat:

am vazut mai de mult un film cu unii care aveau viata la mana si furau de la altii si era una si tacsu avea viata infinita si a furat-o unu cu ea. Cine stie cum se numeste filmul dau funda.

Răspuns Câştigător
| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

"In time" acesta este filmul!

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ai o ortografie imposibila.

| johnnny123 a răspuns:

Probabil ca in felul tau deosebit te referi la filmul "In time" (2011) cu Justin Timberlake

http://www.imdb.com/title/tt1637688/

Te-as sfatui totusi prieteneste sa-ti petreci mai putin timp uitandu-te la filme si mai mult timp invatand sa te exprimi corect.