| DeadlyJunkie a întrebat:

am vazut mai demult un film cu un barbat care isi cauta o chirie iar pana la urma isi gaseste la o familie cu o fata de 14 ani care se indragosteste de el si el o refuza iar pe la final ea incearca sa il omoare. Cine stie numele filmului ii

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| fatafitoasaroz a răspuns:

Http://www.filmebunesub.com/......itrat.html

Cred ca vorbesti despre filmul asta dar nu sunt sigura;) Sper ca te am ajutat :p

| CISCO a răspuns (pentru fatafitoasaroz):

Da ai dreptate acesta e filmul l=am vazut se numeste leon, este cu francezu ala Leon The Professional 1994 Online Subtitrat

| fatafitoasaroz a răspuns (pentru CISCO):

winking