| tpuforyou a întrebat:

Am vizionat la tv un film acum 3 ani cu un baietel care putea sa vada fantome, spiritele oamenilor morti, pana cand a intalnit un tip care era mort dar nu relizase acest lucru, baietelul ajutandul sa inteleaga ca a murit >>?! eu asa imi amintesc!
Multumesc!
PS sa nu uitam de fundita!))

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

The sixth sense
http://www.imdb.com/title/tt0167404/

| tpuforyou explică (pentru Amilik):

Asa este uitasem >AL SASELEA SIMT

5 răspunsuri:
| Uratu140 a răspuns:

Eu am vazut acest film acum 3 zile si nu am dormit nopti la rand.
Chiar daca nu inteleg care este intrebarea iti explicbig grinupa ce fiul lor de 8 ani moare chiar de ziua lui, Jessie (Romijn-Stamos) si Paul (Kinnear), aflati in culmea durerii, cunosc un doctor (De Niro) care este un nume de frunte in cercetarea genetica. El ii va conduce pe parinti intr-o incercare desperata de a schimba legile naturii si le cloneaza fiul. Experimentul este o reusita si Adam creste, sub atenta supraveghere a doctorului, devenind un baietel sanatos si fericit... pana la aniversarea zilei de 8 ani.

Pe masura ce trece timpul, parintii incep treptat sa vad mici dar subtile diferente intre noul Adam si fiul pe care il pierdusera. La aniversarea celor 8 ani, schimbarile de caracter devin mai pronuntate. Adam devine distant, temator si simte o amenintare palpabila. Noul Adam incepe sa aiba cosmaruri si sa fie inspaimantat de imaginile unei personalitati sinistre care incepe sa-l stapaneasca. Paul si Jessie nu pot sa ignore faptul ca acesta Adam e diferit. Teroarea se instaleaza in cuplu si ei incep sa realizeze ce au facut sau ce li s-a facut. Sper ca t-eam ajutat, fundahappy

| tpuforyou explică (pentru Uratu140):

App >cum se numeste filmul descris de tine?!)

| anonimpublikmasculin a răspuns:

Al 6 simt se numeste

| tpuforyou explică (pentru anonimpublikmasculin):

Multumesc all! aveti vot de la mine!