| xLoVexN33D a întrebat:

as vrea sa privesc vreun serial de genul Prison Break, sa fie Action. Astept ceva propuneri, + Funda; )

Răspuns Câştigător
| princesgirl a răspuns:

1. NCIS
2.Supernatural
3.Nikita
4.CSI: NY
5.Blue Bloods
6.Strike Back
7.Boss
8.The Mentalist
9.Charlie’s Angels
10.Blue Bloods
11.CSI: Miami
12.Hawaii Five
13. Terra Nova
14. Lost Girl
15.Criminal Minds
Fiecare e interesant in felul sau, vizionare placuta))) :X

3 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Eu sincera ma uit la castle care e extrem de misto. ncis:los angeles care tot asa e tongue adica ma rog au actiune si sunt ceva gen fbi. si ma uit la la minti criminale, lege si ordine, csi:new york si csi:miami. si rar ma uit si la hawaii 5-0. sunt extraordinare. si din cate am inteles eu mai este un serial tot gen astea care se numea lost. si cred ca am uitat de crimele din midsomer. laughing. sigur o sa imi mai aduc aminte unele seriale si o iti mai sspun atunci. :*:*:* sper sa iti placa atat de mult cat imi plac si mie.

| xLoVexN33D explică:

Mersi la toti! :*

| karin1891 a răspuns:

In afara celor care au fost deja propuse mai jos recomand Heaven...e superb! pupici...vizionare placuta!