| Torinos a întrebat:

As vrea sa va intreb daca nu stiti niste seriale in care exixta drama, dragoste care sa te faca sa urmaresti cu sufletul la gura.
P.S: imi plac filmele SF!
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:The Crown, The Halcyon
Filme:Midnight Special (2016),Arrival (2016),Equals (2015),The 5th Wave (2016),The Thinning (2016),Beta Test (2016),The Martian (2015),Spectral (2016),Terminator: Genisys (2015)

1 răspuns:
| AdrianTzar a răspuns:

A long way down 2014 este un film despre VIAȚĂ, cred că o să-ți placă. Vizionare plăcută, Vasi.