| SporeBox a întrebat:

As vrea sa vad serialul Game of Thrones desi este cam mare. Voi ce parere aveti despre el? Nu as vrea sa imi pierd timpul pe el si sa nu imi placa.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai si de unde sa stim daca o sa-ti placa tie sau nu?! laughing) Uita-te si vezi singur daca iti place, serialu e bun, n-ai ce sa-i reprosezi.

| Raven a răspuns:

Ăsta e genul de serial pe care ori îl iubești ca un fanatic ori îl urăști, pe el și pe toți fanii lui, nu există cale de mijloc. Chiar dacă cei mai mulți îți vor spune că e epic ori genial, gusturile diferă, nu poți ști dacă o să-ți placă până nu te uiți măcar la primul sezon. Sunt numai 10 episoade, 10 ore din viața ta pe care oricum le-ai fi pierdut cine știe cum.

| Catrice a răspuns:

Nimic interesant la el.

| Sn4k3 a răspuns:

E cel mai bun serial pe care l-am vazut. Parerea mea e ca nu are ce sa nu-ti placa la el.

| Adry05 a răspuns (pentru Sn4k3):

Amuzant ca fix sub tine e una care zice ca nu i se pare nimic interesant laughing)

| Sn4k3 a răspuns (pentru Adry05):

Fiecare cu gusturile lui laughing

| Francixx15 a răspuns:

Mie personal mi-a plăcut, are acțiune, drama si iubire. Sunt doua personaje principale, un bărbat si o femeie. Este destul de interesant?

| SporeBox explică (pentru Francixx15):

"Destul de interesant?" O spui de parca as fi critic. Nu pot sa spun daca e interesant pana nu il vad dar nu imi strica niste pareri.

| Francixx15 a răspuns (pentru SporeBox):

Ideea e ca nu strica dacă încerci, uita-te la primul sezon, daca iti place continui daca nu, aia e ☺☺

| Sp3cTrA1 a răspuns:

Iti recomand serialul : du-te pe Youtube si uita-te la sambata cu satana laughing)))) e de la codrin bradea satana

| SporeBox explică (pentru Sp3cTrA1):

Nu a mai facut sambata cu satana de mult timp

| Sp3cTrA1 a răspuns (pentru SporeBox):

El spune ca o sa faca, dar te poti uita si la cele vechi

| SporeBox explică (pentru Sp3cTrA1):

Sunt vazute happy