| KM3 a întrebat:

As vrea un site cu emisiunea "Schimb de mame " episodul din 04.11. 2012. Dau funda! Multumesc anticipat happy

14 răspunsuri:
| Gabriello02 a răspuns:

Te uiti la emisiunea aia penibila? Vai de capu' tau.

| KM3 explică (pentru Gabriello02):

Vreau episodul acela deoarece a participat o familie din orasul meu tongue nu ma uit asa in general tongue

| Forev3rAlone a răspuns (pentru KM3):

Si chiar daca te uiti.Nu iti fie rusine.Capul sus, ca nimeni nu e centrul universului!winking

| Gabriello02 a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Si tu te uiti la emisiunea aia jalnica?

| KM3 explică (pentru Forev3rAlone):

happy :* cat de adevarat... happywinking

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Gabriello02):

Nu, dar m-am cam saturat ca lumea sa critice persoane doar pentru ca se uita la ceva ce lor nu le place. happy
Sincer? Mi se pare plictisitoare dar nu ma pun sa ii judec pe cai crae se uita.winking

| KM3 explică (pentru Gabriello02):

Fiecare cu parerea lui si gata! asta-i parerea ta, ti-ai spus-o, dar stop! fiecare cu placerile sale si cu opiniile sale.si cu asta basta!

| KM3 explică (pentru Forev3rAlone):

Dapai nu toti au atatea cute la creier incat sa realizeze asta laughing

| Forev3rAlone a răspuns (pentru KM3):

Pe bune, m-am luat la cearta aici pentru c aimi palce o trupa, si niste oameni carora nu le palce, au spus ceva din care reiese ca cica am gusturi naspa.
pe bune, m-am saturat de cei care zic ca daca Shakira e naspa, inseamna ca e! (am dat un exemplu)
Si da, sa stii ca ai dreptatelaughing

| Gabriello02 a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Scuze dar urasc emisiunea aia, mai demult toata familia mea se uita doar la un singur televizor, nu aveam nici internet, iar eu am vrut sa ma uit si eu la un film ceva, sa ma uit si eu la ce imi place in ***.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Gabriello02):

Naspa de tine...

| KM3 explică (pentru Gabriello02):

:

| ionutztpu123 a răspuns:

Pai mai intai cauti postul de pe care este difuzata emisiunea intri pe primul rezultat si dai emisiunea pe care o doresti si alegi ce episod vrei happy