| PaulaAntonia06 a întrebat:

Astazi am vazut un film la televizor.
Era despre un barbat care a fost prins, despartit de familia lui si dus intr-un fel de inchisoare spatiala. Acolo i s-a facut un implant cu ceva si a fost pus sa lucreze. Stiu ca el mai evadase odata din aceea inchisoare. De aici nu am mai vazut. Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

"Fortress 2". Dar ar trebui sa-l vezi pe primul, ca sa intelegi toata intriga, si dupa ceea sa treci la asta.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe ce canal ai vazut filmul? Intreb pentru ca sunt mai multe filme de acest gen.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi ca toata lumea se uita ca tine la filme? Si se vede cît de atentă ai fost la film nici macar nu stii pe ce canal la dat sau stii? Azi la ce ora ai vazut filmul hai cu detalii. Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terminator - Secretul lui Iliescu.