| krt0f1oR a întrebat:

Care a vazut Breaking Bad? Și mai ales, cine asteapta filmul El Camino Breaking Bad?

3 răspunsuri:
| krt0f1oR explică:

Dar prison break? Știe cineva ceva de sezonul 6, am auzit ca de fapt John Abruzzi nu ar fi murit cand a fost impuscat la ordinele lui Mahone.

| Marcel123449 a răspuns:

Am vazut serialul si mi se pare cel mai fain serial pe care l-am vazut vreodata, de film nu am auzit dar trebuie sa ma uit sa vad ce e cu el, nu inteleg cum poate fii un film daca la sfarsit se intampla ceea ce sa intampla(NU vreau sa dau spoilere)

| krt0f1oR explică (pentru Marcel123449):

In trailer este "skinny" Pete care spune ca nu stie unde-i Jesse si chiar daca ar stii tot nu l-ar turna(Pete fiind interogat).