| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!
Care este cel mai amuzant film de comedie pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| Sader a răspuns:

I Love You, Beth Cooper. - e foarte cringe si amuzant in acelasi timplaughing

Grown Ups 1/2

AMERICAN PIE (toate)

Project X

Accepted

Superbad

Sex Drive

21/22 Jump Street

Ride Along 1/2 - daca vrei un film de actiune politist dar si in acelasi timp sa razi cu lacrimi asta e alesul. E cu Ice Cube, asta deja zice ca e un film bun.

Nu am putut alege doar 1 laughing Toate sunt cu adolescenti/petreceri/sex etc cu exceptia Grown Ups dar si el e fain

14 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

That's My Boy
Why him
Astea sunt geniale, trebuie sa le vezi

| faramatania a răspuns:

M-au amuzat:Rough Night (2017),Fist Fight (2017),Doua lozuri (2016)...

| Juper a răspuns (pentru faramatania):

Multumesc frumos!

| Sn4k3 a răspuns:

Pe langa cele spuse de Sader
Hangover 1, 2, 3
Horrible Bosses 1, 2
21 and over
Daca iti plac genul asta de filme, ar trebui sa incerci si serialul BMS (are si continuare, un film).

| crazypop a răspuns:

Liar Liar, Yes Man, Bruce Almighty, Maska, cam toate cu jim carrey cel mai amuzant actor dintre totiwinking

| Anonim34231 a răspuns:

Meet the spartans

| maryjane11dd a răspuns:

Taxi 1, 2, 3. Daca iti plac si masinile e minunat laughing