| AmintiriDureroase a întrebat:

Care este mai frumoasa si draguta Bella Thorne (Cece) sau Zendaya Coleman (Rocky). Funda! (Scuze categoria).

8 răspunsuri:
| SandaraPark a răspuns:

Hmmm....nu spun de nici una ca ar fi urate, dar fiecare are defecte si calitati.La exterior, ma refer. Bella, e frumusica si are o culoare a parului superba, dar e foarte, foarte slaba pentru 14 ani si se machiaza prea tare,si asta ii ascunde adevarata frumusete,insa are niste ochi minunati! Zendaya,in schimb, este bine proportionata, dar are picioare prea lungi, insa are un zambet frumos. Dupa parerea mea, ambele sunt frumoase in felul lor.happy

| TooNight a răspuns:

Frumoasa-Zendaya
Draguta-Bella.
Sa-ti spun si de ce.
-Zendaya se aranjeaza putin mai mult decat Bella.Pare o fire mai serioasa.
-Bella este putin mai copilaroasa.Fiind mai micuta, e si mai draguta decat Zendaya, intelegi?happy
kiss

| Zendaa a răspuns:

Sincer cel mai mult îmi place Caroline Sunshine(Tinka).Dar dintre cele două întotdeauna mi-a plăcut mai mult Zendaya.Bella e prea slabă, şi are o culoare a părului prea ţipătoare.Pentru mine Zendaya Coleman e mai frumoasă happy.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Eu cred ca Bella Thorne(Cece)

| loveanime059 a răspuns:

Bella love struck

| MeGustaXD a răspuns:

Ca si look imi place mai mult Bella, dar la dans Zendaya. happy [nu pot spune despre Zendaya ca ar fi urata, sau ceva de genul, dar Bella :p]

| MonsieurMoustache a răspuns:

Politista

| Jderu_Mona_1975 a răspuns:

Eu zic ca zendy