| florinrazvan a întrebat:

cate parti sunt cu incredible hulk, sau in cate filme apare?

Răspuns Câştigător
| Onio a răspuns:

Hulk (1978 primul film)
The incredible Hulk (2008 al II-lea film)
The Avengers (Hulk inclus 2012 al III-lea film)

"florinrazvan" a intrebat cate filme sunt, nu de animatii.
Si e cam asa cum spune Onio happy, fara suparare.

5 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Really..nu e chiar cum spune Onio.Hulk are un film de sine stator facut in 2008 in care joaca edward northon si se numeste the incredible hulk si apare in The Avengers.Acestea doua sunt singurele filme facute de MARVEL in care apare Hulkbig grinbig grin, mai este o serie animata si doua filme animate plus un film cu razbunatorii care e anime.
P.S:in the avengers joaca alt actor ca in primul film.Ambele produse de marvel dar au fost dispute intre producatori si actor asa ca a fost inlocuitbig grin

| geo675 a răspuns (pentru Onio):

Hulk din 1978, da dar nu cred ca il mai gasesti sau poate ca da dar oricum e foarte vechi filmul

| Onio a răspuns (pentru geo675):

Oricum colegu, noi doi impreuna i-am dat toate detaliile posibile despre Hulk, atat filme cat si animatii.
Seara placuta in continuare happy

| geo675 a răspuns (pentru Onio):

La fel si tiebig grinbig grin..MS

| Onio a răspuns (pentru geo675):

Hulk (1978 primul film)
The incredible Hulk (2008 al II-lea film)
The Avengers (Hulk inclus 2012 al III-lea film)

"florinrazvan" a intrebat cate filme sunt, nu de animatii.
Si e cam asa cum spune Onio happy, fara suparare.

| Onio a răspuns:

Hulk are doua parti + apare in The Avengers. In total sunt 3.