| Animefan13 a întrebat:

Cati dintre voi se uita la animeuri? Dintre cei ce se uita, as dori sa imi spuneti si mie niste animeuri nu neaparat de groaza, triste.Niste exemple,cum ar fi Hell Girl(Jigoku Shoujo), Blood-C,Shiki, Elfen Lied, C3, si nu stiu, mai sunt multe care le-am vazut, dar cel mai mult mi-a placut shiki si hell girl.As vrea sa-mi recomandati cat mai multe,si povestirea un pic, asa, pe scurt, va rog! love struck

Răspuns Câştigător
| lary1399 a răspuns:

Ai putea incerca si Future Diary, Death Note, Trinity Blood, am auzit ca sunt destul de faine.

| Animefan13 explică (pentru lary1399):

Pe Death Note l-am vazut, e super, intr-adevar...Mersi love struck