| cata012 a întrebat:

Caut de ceva timp un serial in genul Riverdale dar sa fie britanic si nu gasesc! Ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu am vazut serialul asta, dar iti recomand "The Fall", actiunea se petrece in Belfast (Irlanda). Citeste putin despre, poate o sa ti acapareze atentia, e foarte fain. Daca iti place si de Gillian Anderson...it's-a must! big grin

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The End of the F***ing World (2017), Outer Banks (2020- ), The Society (2019), American Vandal (2017-2018), Skins (2007-2013), Witch Hunt: A Century of Murder (2015), Derry Girls (2018), Élite (2018)