| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

caut si eu disperat un film sau serial nu mai stiu ce era dar (chinezesc, japonez, coreean:una din astea trebuie sa fie ca natie) era vorba ca cineva sapa un tunel parca si era ajutat de cineva care faceau niste bombe parca de aveau de carat cuburi parca de gheata iar baiatul asta care era capul sa zic asa traia cred intr-o biblioteca si mai stiu ca din tunel la final se umplea cu apa si trebuia sa scape o fata de acolo.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu am prea inteles descrierea ta. L-ai vizionat la TV sau pe Netflix?
Vezi http://en.wikipedia.org/wiki/Shock_Wave_(film)

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru floresdemayo):

Pe calculator dar nu pe Netflix si nu erau cu pistoale ceva erau cum sunt serialele chinezesti cu sabii etc si stiu ca avea legatura cu o faza undeva pe o gheata