| Alinxd12ms a întrebat:

Salut tpu..caut si eu un anime gen Naruto si Fairy Tail.
Si fie cu puteri magice (sau cum se zice laughing) )
Personajul principal sa isi apere prietenii cu propriul vietii.
Si sa fie cu rasturnari de situatie...ador acel moment cand personajului principal ii creste puterea pentru a apara cv drag lui...
Deci toate find spuse...
Astept raspunsurile voastre
Ps...dau funda❤

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokyo ghoul (Mie nu prea mi-a placut)
Attack on titan (Sunt gelos pe Eren, o sa aflii de ce happy )
Dragon Ball Super (Nu imi prea place ce a ajuns )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hunterxhunter 2011.

| DaCumSaNu a răspuns:

Nu vrei sa fie si presarat cu praf unicornian?

| gardianuf a răspuns:

Incearca Death Note happy!

| DanCorduneanu a răspuns:

Aproximativ toate anime urile "shonen" - Shonen insemnand baiat, anime urile si manga shone, fiind dedicate tinerilor adulti si adolescentilor.In categoria asta cel mai bun(dupa parerea mea) Este One piece care ruleaza in continuu din 1995(parca) si are peste 780 de episoade, devenind pe zi ce trece mai bun.Cand treci de Buggy arc si intra in Grand line, atunci devine smecher