| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

Salut TPU, caut si eu un film e greu de gasit din ce o sa spun dar doar atat imi amintesc (deci un grup de fete si un grup de baieti parca castigau o vacanta la o casa cu piscina si parca varsau alcool prin baie nu stiu laughing faceau dragoste dar doar atat imi amintesc...parca la inceput se urau unul pe altul cred ca filmul era comedie

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Era vechi? Doar comedie, fara faze horror?
https://www.imdb.com/title/tt0983946/

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru DoarBogdan):

Era nou filmul doar comedie era si tin minte ca parca fetele le au pus baietilor ceva in bautura pastial ori sa verse ori sa se duca la WC laughing