| Rosianu_Alex_2000 a întrebat:

caut și eu un film pe care l-am văzut când eram mai mic. Era cu un băiat care făcuse accident cu mașina împreuna cu tatăl sau, care moare. Îmi aduc aminte ca ii da la școala cu scaunul in cap unui profesor și apoi e nevoit sa stea acasă câteva zile, mai avea o brățara la picior care anunța poliția dacă părăsea locuinta. In film mai era și cu o fata din vecini pe care o urmarea pe geam. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Disturbia (2007)-Suspiciunea
https://www.youtube.com/watch?v=TRynKP8hns4

| Rosianu_Alex_2000 explică (pentru Raven):

Mulțumesc mult!

| Raven a răspuns (pentru Rosianu_Alex_2000):

Cu plăcere!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost si un intreg episod din familly guy, care parodia filmu asta laughing