| Patriche_Marian_1991 a întrebat:

Salut TPU,
Caut un film de ceva vreme si nu dau de el.
In film din ce imi aduc aminte era vorba de cativa barbati care puteau sa vada pe oricine, oriunde, oricand cu ajutorul unor camere video, treaba era ca actorul principal nu stia ca respectivii vad prin camere exact prezentul, credea ca ei vad din trecut actiunea ce se intampla, apoi descopera ca ei vad din prezent sau viitor. Cam atat imi aduc aminte, oricum filmul cred ca bate undeva intre anii 2002-2009. Mersi

4 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

E cumva pe o insula actiunea?

| perfectsmile93 a răspuns:

Ce descrii tu se aseamana cu serialul : Person of interes. http://www.imdb.com/title/tt1839578

| Patriche_Marian_1991 explică:

TPU, te anunt ca am gasit filmul, Deja vu 2006 cu Denzel Washington. Oricum multumesc pentru cautari! :*