| waXonwaXoff a întrebat:

Ce credeti, dupa accidentul lui Huidu, se va mai produce emisiunea "Cronica Carcotasilor"? Daca moartea lui Toni Tecuceanu nu le-a afectat emisiunea cred ca acest incident le va dauna. Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Nu prea cred, data trecuta cand Huidu a avut accident de schi si a fost in coma internat in spital, el a fost inlocuit cu Oana, bebelusa care dansa mai de mult.

| mgtow a răspuns:

Vor baga alt comediant in locul lui Huidu, daca reuseste sa scape de puscarie atunci totul isi revine la normalitate.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Toate emisiunile (radio si TV) in care aparea Huidu au fost scoase din grila de programe.
Din pacate, Huidu era un fel de "brand" pentru "Cronica", deci, probabil ca emisiunea in sine va disparea. Chiar ma intreb ce va face Gainusa in continuare pentru ca, am senzatia ca, tot timpul, va fi asociat cu Huidu in mintea telespectatorilor.
Incet, incet, iese la iveala TOT dezastrul provocat de Huidu intr-o clipa de...neatentie, ratacire. Chiar nu stiu cum sa-i spun.

| Elianna a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Situaţia asa cum s-a exprimat Huidu imediat după accident:"Sunt terminat".
Nimeni nu se va mai amuza de el stiind ce durere si lacrimi a adus la cel putin 3 familii! Te apucă plansul,nu rasul cand il vezi!
Dar,despre Găinuşă, care a fost creierul acestei emisiuni, eu il văd mergand mai departe!
Si "clipa de rătăcire" a lui Huidu se numeşte boala vitezei".

Elianna
| Elianna a răspuns:

Părerea mea este ca emisiunea va continua cu Găinuşă si ex-bebeluşa Oana Ioniţă. Sunt prea multe în joc ca să se renunte la o aşa emisiune de succes. Şi,sinceră să fiu, mi-a placut mai mult cronica cu Oana şi Mişu decat cea cu Şerban de după accidentul de la ski, din actualul sezon.

| OrdinaryGirld a răspuns:

Cred ca va continua dar nu asa de devreme, dupa ce isi va reveni total Huidu

| OnnyMady a răspuns:

Eu cred ca Huidu va fi inlocuit doar atat dar el era cel mai simpatic nu prea mai are farmec emisiunea fara el

| AliceIDK a răspuns:

Poate... Imi pare rau pentru TOni, Dumnezeu sa-l odihneasca. Cum zice-am, cred ca daca Huidu are ceva ( nu conteaza ) se poate sa nu se faca... In fine! CRed ca se va face 50%50.

| mk_3564 a răspuns:

Salut!
Pe principiul "vede paiul din ochiul altuia, dar nu vede barna din ochiul sau!", cronica "si-a trait traiul si-a mancat malaiul!". Va fi foarte greu sa asocieze imaginea de emisiune pamflet care ia in caruta pe toata lumea cu ideea de indreptare a lucrurilor spre fagasul normal.Asta presupune un minim de corectitudine si decenta a celor care o fac,atat ca jurnalisti (persoane publice), cat si in viata privata. Gainusa, eminenta cenusie a cronicii va fi eclipsata de lipsa carismei lui Huidu si drama produsa de acesta.Ca orice emisiune comerciala are nevoie de sponsori. Ramane de vazut cine va avea curajul sa-si asocize imaginea cu emisiunea, altminteri e o cauza pierduta.
Cei care stiu "IF " de Kipling sunt din ce in ce mai putini.