| MihaelaDart a întrebat:

Salut TPU! Ce filme ati vizionat in ultima perioada online sau pe Netflix?

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Hacksaw Ridge. Merita vazut. Mai ales ca e inspirat dupa fapte reale.

| MihaelaDart explică (pentru cristi202):

Asa este, foarte impresionant filmul si il recomand de altfel. L-am urmarit anul trecut.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

M-am uitat la Dune :D
https://www.imdb.com/title/tt1160419

Dar... nu il recomand (desi a fost bine facut).

| Brizbriz a răspuns (pentru DoarBogdan):

Frustrant ca e doar partea intai sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru Brizbriz):

Pai... da. Au respectat povestea si tot. Dar din punctul meu de vedere, parca nu mai prinde acum.
Partea a doua e putin mai faina.

| Brizbriz a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da, filmul e TARE, doar ca pandemie si alte "cioace"... nu ai nici o garantie ca o sa vezi si partea a doua

cum a fost seria Divergent... FOARTE TARE, pana tipa a declarat ca nu face ultimul episod orice ar fi (si ii dau dreptate, si-au batut joc, totusi...

... MOAMMYYYYYYY crying((((

| Lukasssz a răspuns:

Dupa ce ne-am intalnit, Jaws, A fost odata in America, The Killer

Răspuns utilizator avertizat
| MateiStef a răspuns:

Iti recomand "the discovery".
Povestea pe scurt: Un docotor descopera ca este viata dupa moarte si incepe lumea sa se sinucida.