| Dan567 a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Terra Nova, merita vazut?

Răspuns Câştigător
| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Da da da ...pacat ca are un sezon.
atata era cand m-am uitat eu, poate au mai aparut, dar crede-ma ca abia astept sa mai apara
e sf de-a dreptul dar e supeeeeer
merita fiecare secunda
uite tot cv sf ...incearca "the 100 " si asta e super

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Este un serial interesant (a fost anulat ce-i drept după primul sezon, dar nesemnificativ pentru a-l înțelege sau a-l viziona cu plăcere) și apoi mai este și serialul The 100, foarte asemănător cu Terra Nova, poți să faci trecerea foarte ușor de la unul la altul, mai ales că tema celor două este chiar colonizarea fortuită a Terrei.Mai poți încerca:The Tomorrow People, Star-Crossed, dar și acestea au fost anulate după un sez.