| AndreiBalan a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul,, The Walking Dead,,? Eu am terminat recent primul sezon si mi-a placut foarte mult.Deja m-am atasat de Rick.Astazi am terminat episodul 3 din sezonul 2 si mi s-a parut interesant totusi Shane mi se pare putin nebun.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-mi place

| Sn4k3 a răspuns:

E frumos serialul, are rasturnari de situatie gen Game of Thrones ( din ce in ce mai multe pe masura ce inaintezi ) si cel mai tare episod sezonul 6 episodul 9, merita vizionat macar pana acolo numai pentru el. Ce se intampla acum nu e mai nimic in comparatie cu ce o sa urmeze.

Răspuns utilizator avertizat
| prolearning a răspuns:

Salut. Am vazut primele 7 sezoane din TWD si este unul din serialele mele preferate.Nu am mai avut timp sa ma uit si la sezonul 8 dar in prima vacanta cu siguranta voi ajunge la zi. Continua sa te uiti pana la capat, nu o sa regreti!
p.s. Nu-ti face griji in legatura cu Shane, nu o sa faca nimic rau!