| qwqwwwq a întrebat:

ce personaj important ( hurrem, ibrahim, hatice, aybige, mustafa, mama sultana, suleyman, efsun, nigar, daye, sumbul, gul etc ) va muri in Suleyman Magnificul? FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| MagiicGirlI a răspuns:

Prima care va muri va fi efsun dupa aia sultana mama, daye, ibrahim, mustafa, hurrem, suleyman etcbig grin

2 răspunsuri:
| qwqwwwq explică:

Va muri si HURREM?

| RaspberryLover a răspuns:

Hurrem, Suleyman, Ibrahim, Sultana-mama(in 62), Mustafa(la scurt timp dupa ce i se va naste copilul cu Fatma) si cam atat, presupun. Pa fan "Suleyman Magnificul". Sper sa-ti fie de folos!