| sasaomulsubtire a întrebat:

Cine imi poate zice 5 filme,văzute,care l-au marcat, l-au impresionat? Dau funda la lista cu cele mai multe filme nevăzute de mine!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Apostle (2018),The Shack (2017), The Other Side of the Door (2017), Death Sentence (2007), Two Bits ( 1995), What Dreams May Come...

| sasaomulsubtire explică (pentru floresdemayo):

Mersi. Nu știu niciunul din ele-Done!

12 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Requiem for a dream, Roackn rolla, a clockwork Orange, Dark knight.

| sasaomulsubtire explică (pentru Ensiferum):

Am văzut Dark night. Fain! Mersi.

| NLS a răspuns:

5. Les Miserables in Concert (2010) (nu e tocmai film, e piesa de teatru) (Filmul (din 2012) nu se ridica la inaltimea piesei de teatru.)
4. Kingdom of Heaven (2005) sau Gladiator (2000)

3. locul asta nu il ocupa vreun film anume, ci toate filmele lui DiCaprio, incepand cu
What's Eating Gilbert Grape (1993)

2. Pearl Harbor
1. Braveahert

| ForeverAlone97 a răspuns:

Accident Man, Undisputed 3, Intoarcerea lui Singham, Spiderman 2, Fast and Furious 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://i.imgur.com/HpyZiWe.png

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti mai pierde viata cu aiureli de genul gandeste-te ca in timpul asta ai putea invata fizica cuantica de ex. de ce nu te atrage asta? de ce iti bati joc de timpul limitat pe care il ai aici pe pamant?

| sasaomulsubtire explică (pentru anonim_4396):

O sa ma gandesc la sfatul dumitale(pe care nu l-am cerut), dupa ce ma uit la cinci filme, in 5 zile, seara, după o zi de muncă. Multă sănătate!

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumesti? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce părere ai despre existența sufletului în raport cu fizica cuantică?
dar de ce ateii falsifică dovezi despre suflet?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti pot da "5 filme " ce m-au impresionat fiindca tot ce este in jurul meu/ce aflu ma impresioneaza mai mult sau mai putin. sunt mereu impresionat cand aflu/gasesc/caut lucruri/explicatii noi. pe tine nu te impresioneaza minunata lume in care traim?

| PumpkinDoll a răspuns:

Seven Pounds, Se7en,The Curious Case of Benjamin Button, Falling Down, The Shawshank Redemption.