| Bajereanu_Iulian_1993 a întrebat:

Cine stie din ce episod si serial este momentul Family Guy sau The Simpsons în care personajul principal vine la boss să ceară bani, iar șeful spune că nu are bani, imediat după aprinde o bancnotă $ și își aprinde un trabuc sau dă foc la alți bani ( nu țin minte precis momentul).

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In Familia Simpsons montgomery burns este foarte avar incat nu ar irosi un dolar si el nu fumeaza!
Sunt sigur 90% ca nu e din acest serial!
daca stie cineva sa ne lamureasca desi este foarte greu sa iti raspundem la aceasta intreabare pentru ca
Familia Guy are 345 episoade si inca se filmeaza
Familia Simpsons are 678 de episoade si inca se filmeaza

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Zici că secvența e dintr-un serial de animație?

| Bajereanu_Iulian_1993 explică (pentru floresdemayo):

Din cîte îmi amintesc, da