| Alexandra_Bianca_1998 a întrebat:

cum este cu moroi thmpiri (ceva de gentu) vampiri strigoi pentru ca nu inteleg si ma oftic
Multumesc
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andreea_Elena_1997_4ufl a răspuns:

Moroi se hranesc cu sange uman dat nu omoara oameni. Iar moronii cand omoara pe cineva se transforma in strigoi care nu au pic de suflet, sunt rece ca gheata. Si dvampirii sunt protectorii maroilor. Sper ca te.am ajutat si sper ca ai inteles.

3 răspunsuri:
| DarkOnix a răspuns:

Vampirii strigoi sunt un gen de vampiri zombie (acum te-ai lamurit?).

| Loredana40 a răspuns:

Fii mai clara cu intrebarea ca nu inteleg

| Alexandra_Bianca_1998 explică (pentru Loredana40):

Adica cum sunt thmpiri moroi si strigoi ca nu inteleg caracterizeazai ce pot face ce sunt.
Si Lissa ce este un moroi care se hraneste din rosa care este thmpir nu inteleg si daca se hraneste si rose cu sange uman ia ce devine? sper ca ai inteles la ce m-am referit